Bir Bakışta ATS...

Sayfayı Yazdır
 

LUKOİL/AKPET ATS sistemi ile akaryakıt alımlarınızda son damlasına kadar kontrol!!!!

ATS, firmaların akaryakıt giderlerini kontrol altına alan ve firma araç sürücülerinin hiçbir ödeme yapmadan, fatura beklemeden ve aracından inmeden akaryakıt almalarını sağlayan son teknoloji ile desteklenmiş bir sistemdir. Müşteriler firma araçlarının, araç km bilgisi dahil akaryakıt alımı anındaki tüm detaylara elektronik ortamda sahip olurlar.

Akaryakıt alımında TASARRUF, KONTROL, KOLAYLIK

Neden ATS Kullanmalıyım?

TASARRUF

 • Tüketilen akaryakıt miktarından tasarruf
  Araçların belirli bir zaman diliminde alım yaptıkları akaryakıt miktarı ve km kontrolü ile ortalama tüketim belirlenebilmektedir. Bu sayede alınan akaryakıt miktarı ile tüketilen miktar izlenebilmektedir.
 • Zamandan tasarruf
  ATS kullanıcıları, Lukoil/Akpet görevlileri tarafından ATS işlemlerinin yapıldığı pompalara yönlendirilir. Ödeme işlemi yapmadan istasyondan ayrılan ATS'li araç sürücüleri istasyonda vakit kaybetmez. ATS müşterilerine ayda iki kez gönderilen akaryakıt faturalarını anlaşmalı banka DBS hesabından otomatik olarak ödeyerek zamandan kazanırlar.
 • İşgücünden tasarruf
  ATS siteminde müşteriye ayda iki kez fatura düzenlenip gönderilmesi ile; firmaların her akaryakıt alımı için ayrı ayrı fiş girişi, km kaydı ve hesaplama yapmasına gerek kalmaz, böylece işgücünden tasarruf edilir.

KONTROL

 • KM Kontrol
  ATS müşterileri, araçların Km, litre, dolum tarihi, saati ve alım yapılan yer bilgilerini takip ederek akaryakıt giderleri üzerinde tam kontrol sağlar. Her akaryakıt alımında aracın km bilgileri otomatik olarak okunur ve raporlanır.
 • Akaryakıt Alım Kontrol
  ATS kullanıcısı ihtiyaçları için marketten alışveriş yaparken aynı anda kendi aracına yapılan akaryakıt dolumunu ve alınan akaryakıtın TL karşılığını market içinde yer alan ekrandan takip edebilir.
 • Tüketim Kontrol
  ATS müşterilerine faturayla birlikte araçların akaryakıt tüketim raporları düzenli olarak gönderilir. Şirketlerin isteğine bağlı olarak yapılan akaryakıt tüketimi departmanlara göre ayrılarak raporlanır. Tüm raporlar her müşterimize özel oluşturulan şifre bilgileri ile web sitemizden alınabilmektedir.

KOLAYLIK

 • Tüm ATS istasyonlarından akaryakıt alımlarında kolaylık
  Türkiye genelinde yaygın istasyon ağına sahip olan Lukoil/Akpet, ATS'ye dahil tüm istasyonlardan akaryakıt alım kolaylığı sağlar. ATS hizmeti sunan istasyonlarda ATS yönlendirme levhaları yer alır. Araçlara takılan ATS etiketleri sayesinde, Lukoil/Akpet sisteme dahil olan araçları kolaylıkla tanır ve sistemin tanımlı olduğu akaryakıt adasına yönlendirerek akaryakıt alımını sağlar.
 • Akaryakıt giderleri takibinde kolaylık
  Akaryakıt tüketim bilgileri Lukoil'in genel merkezine elektronik ortamda on-line olarak aktarılır. Genel merkezde toplanan bilgiler, 15'er gün aralıklarla ayda iki kez, tüm akaryakıt alımlarını içerecek şekilde fatura edilir ve müşterilere gönderilir. Lukoil/Akpet ATS müşterileri bu sayede, tek elden düzenli fatura alarak akaryakıt giderlerini kolay ve tam olarak kontrol edebilirler, müşterinin akaryakıt giderleri düzenli olarak faturalandırıldığı için fatura kayıtlarının tutulmasında zorluk, eksiklik, yanlışlık ve zaman kaybı yaşanmaz.
LUKOIL ATS NEDİR?