Aradığınız Yanıtlar

Sayfayı Yazdır
 

Soru: ATS'ye nasıl başvurabilirim?

Cevap: ATS'ye dahil olabilmek için Lukoil Genel Müdürlük (0212 376 66 00 )  veya Çağrı Merkezi  (444 46 46-Akpet  /444 45 85-Lukoil) telefonlarını arayabilir, ats@lukoil.com.tr  e-posta adresine mesaj gönderebilir veya  internet sitemizden başvurumu formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Sizden gelecek talep üzerine, ATS Satış departmanımız en kısa sürede sizlerle temasa geçerek gerekli bilgileri aktaracaktır.

Soru: ATS üyesi olabilmek için en az kaç aracımızın olması gerekir?

Cevap: Araç sayısı olarak bir kısıtlama yapılmamaktadır.

Soru: Kiralık araçlara ATS montajı yapılabilir mi?

Cevap: Akaryakıt harcamalarını karşıladığınız tüm araçları sisteme dahil edebilirsiniz.

Soru: ATS işlemleri ne kadar güvenlidir?

Cevap: ATS işlemlerinin tamamı bilgisayar ortamında gerçekleşir. Dolayısıyla ATS son derece güvenli bir sistemdir. Dolum sırasında, anten ve pompa arasındaki bağlantının kesintisiz olması, sitemin tanıdığı araçtan başka bir araca yakıt verilmesini engeller.

Soru: Araçlara ATS montajını nerelerde yaptırabilirim?

Cevap: Montaj ekibi, sizden gelen talep doğrultusunda araçlarınızın bulunduğu yere bir program dahilinde giderek montaj işlemini gerçekleştirecektir. Bu yöntemin dışında montaj yaptırmak isterseniz; İstanbul(Anadolu ve Avrupa yakasında), Ankara, Eskişehir, Bursa, İzmir, Samsun, Adana, Gaziantep, Antalya, Erzurum, Trabzon'da bulunan servis noktalarımızda hizmet vermekteyiz.

Soru: Bir Lukoil istasyonunda ATS olup almadığını ve hangi pompadan akaryakıt alacağımı nasıl bilebilirim?

Cevap: İstasyonlarımızda ve pompalarımızda ATS yönlendirmesi yapılmaktadır.

Soru: Sistem dahilindeki istasyona girdiğimizde ne yapmamız gerekiyor?

Cevap: Araç, ATS logolu işaretli pompaya yanaştığında, pompacı araçtaki ATS etiketleri sayesinde, doğru pompadan doğru yakıt verecektir. Sistem harici bir pompadan yakıt verilmesi durumunda ise, nakit veya başka bir ödeme şekli kullanmak zorunda kalınacaktır. Bu durumu önlemek için, dolum yapmadan önce pompacıya, kendinizi ATS müşterisi olarak tanıtmakta fayda vardır.

Soru: Yanlış pompadan dolum yapılırsa ne olur?

Cevap: Aracınızın sistem dahilinde yanlış ürün alması imkansızdır


Yeni Bir Sorum Var !

 

SIK SORULAN SORULAR